Technologia internetowa i nadużywanie gier wideo na terenie kampusu uniwersyteckiego

Technologia Internet i nadużywanie gier wideo na kampusie uczelni 21 stycznia 2016 Dla wszystkich wygody, że technologia przynosi nam, alarmujący odsetek ludzi rozwijać złe nawyki tech, które mogą mieć poważne konsekwencje w ich życiu. Badania wykazały, że 13-18 procent studentów college'u wykazuje oznaki uzależnienia od Internetu i nadużywania technologii.

Krótkie kwestionariusze do oceny uzależnienia od Internetu i gier wideo Jest bardzo prawdopodobne, że ty lub twoje dziecko jesteście uzależnieni od Internetu, jeśli większość lub wszystkie z poniższych stwierdzeń są prawdziwe: Zajmuje się Internetem (myśli o poprzedniej aktywności w sieci lub przewiduje następną sesję w sieci). Korzysta z Internetu w coraz większym stopniu Nowa odsłona Grand Theft Auto V ukazała się dzisiaj, przenosząc grę na konsole nowej generacji. Gracze mogą teraz grać na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w trybie pierwszoosobowym, co sprawia wrażenie, jakby naprawdę znajdowali się w środku gry. Ale brwi są już podnoszone nad jednym

Większość młodych dorosłych wyrusza na studia z podręcznikiem pełnym informacji zdrowotnych wbitych w czaszkę. Dostają wykład o seksie, w tym o kontroli urodzeń i ochronie przed chorobami. (To się zdarza tylko raz, ludzie!) Mają nadzieję, że znają objawy zatrucia alkoholowego i bakteryjnego zapalenia opon mózgowych oraz są świadomi możliwości przenoszenia grzybów.

Typowy obywatel USA spędza tygodniowo ponad 50 godzin na oglądaniu mediów z ekranu. Ostatnie statystyki pokazują, że przeciętny dorosły mieszkaniec USA spędza około dwóch godzin i 20 minut dziennie w Internecie, mniej więcej tyle samo czasu na urządzeniach mobilnych oraz kolejne cztery godziny i 31 minut oglądając telewizję. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się

Przez Janice Wood Associate News Editor Reviewed by John M. Grohol, Psy.D. on Grudzień 7, 2013 Nowe badanie wykazało, że studenci college'u, którzy często używają swoich telefonów komórkowych mieli niższe stopnie, wyższy niepokój i byli mniej szczęśliwi niż inni studenci. W swoim badaniu, naukowcy z Kent State University, Andrew Lepp, Ph.D., Jacob Barkley, Ph.D., stwierdzili, że studenci, którzy często korzystają z telefonów komórkowych, mają gorsze oceny, wyższy niepokój i są mniej szczęśliwi niż inni studenci.

Co jakiś czas w ciągu tygodnia pracy - zwykle około trzeciej po południu - znajomy ból zaczyna przesiąkać moje czoło i gromadzić się w skroniach. Blask ekranu mojego komputera nagle się wzmaga. Moje oczy śledzą kontur tego samego zdania dwa lub trzy razy, ale nie udaje mi się wydobyć jego znaczenia.

Powiązane artykuły